Кондиціонери швидкого монтажу

Пропонуємо до продажу та встановлення найбільш популярні кондиціонери – швидкомонтовані. На відміну від канальних та інших кондиціонерів, ці можна змонтувати за 2-4 години. Вони до того ж є недорогими варіантами, в порівнянні з наступним класом кондиціонерів – напівпромисловими. Все що ви знайдете в інтернеті ми запропонуємо на цікавіших умовах, з нашим монтажем та сервісом.

Про переваги та недоліки даних кондиціонерів нижче. Очевидно, що встановити настінні кондиціонери або аналогічні спліт-системи – найдешевший метод охолодити приміщення, але іноді потрібні трохи більш спеціалізовані варіанти.

 

Настінні кондиціонери

nastenniyПлюси: Прості в експлуатації, відносно недорогі, знижений рівень шуму, навіть дешеві моделі насичені безліччю корисних споживачеві функцій, монтаж виконується швидко і коштує зазвичай 90-100 доларів (2022 рік) за одиницю, що дешевше, ніж монтаж інших типів кондиціонерів.
Мінуси :
Більшість моделей не мають можливості подачі свіжого повітря до приміщення, обробляють лише внутрішнє повітря. В інтер’єрі виглядають іноді не найкращим чином, монтуються лише у певних місцях кімнати.


 

 

Мульти-спліт – системи

multizoneПлюси : Фасад виглядає естетичнішим, т.к. зовнішніх блоків менше або в деяких унікальних системах – тільки один зовнішній на 9 внутрішніх блоків, наприклад. Зберігається індивідуальне регулювання температури кімнат, на відміну від канального кондиціонера.

Мінуси : те ж, що й у настінних кондиціонерів + більш складний та дорогий монтаж; вартість мульти-спліту зазвичай не менше кількох рівноцінних окремих кондиціонерів. При виході з експлуатації плати зовнішнього блоку перестають працювати всі внутрішні блоки.


 

 

Касетні кондиціонери

cassetteПлюси: рівномірний розподіл повітря за декількома напрямками (від 1 до 4-х залежно від моделі), підмішування свіжого повітря (у деяких моделях, рідко). Немає необхідності забезпечувати ухил дренажної лінії, т.к. у всіх касетних кондиціонерах є дренажний насос – це означає, що кондиціонер можна поставити хоч по центру кімнати.

Мінуси : порівняно висока вартість щодо настінного кондиціонера, для монтажу необхідна наявність підвісної стелі (від 25 см).


 

 

Підстельові кондиціонери

podpotolokПлюси: Економлять місце на стінах, що особливо актуально у магазинах та офісах; дозволяють ефективно кондиціонувати вузькі довгі приміщення, т.к. дають струмінь уздовж стелі, не “чіпляючи” робочу зону; мають пульти керування; не вимагають наявності підвісної стелі.
Мінуси:
Не призначені для прихованого встановлення. Не мають можливості подачі свіжого повітря до приміщення. В інтер’єрі виглядають іноді не найкращим чином, монтуються лише у певних місцях кімнати.


 

  Виконуємо роботи з опалення, вентиляції та кондиціювання. Замовте консультацію  або зателефонуйте за тел. (067) 939-29-29