Автономна газова котельня в приватному будинку

У цьому відеоматеріалі розповідається про котельний пункт приватного будинку.

 

 Як правильно облаштувати газову котельню в будинку

Показано обладнання, трасування трубопроводів, насосних груп та вузлів обв’язування котельного обладнання. Даний приклад показує правильне розміщення опалювальних агрегатів і розподільного вузла. Котельня виконана за правилами облаштування газових котелень, з дотриманням усіх норм і правил. Для зручності управління облаштована щитова для управління циркуляційними вузлами та теплогенераторами, також присутній стабілізатор напруги, що запобігає устаткуванню від виходу з ладу при перепадах напруги. Також показано обв’язування бойлерів непрямого нагріву. Бойлери підключені паралельно, що дає можливість одночасної або поперемінної експлуатації. Внаслідок профілактичних робіт один залишається працездатним, а інший обслуговується. Ще одним плюсом є те,
 
Наявність двох опалювальних агрегатів (котлів) позитивно впливає на роботу системи опалення. Таке рішення дає можливість, як і у випадку з бойлерами, отримувати більшу теплопродуктивність і безаварійність, підвищуючи надійність системи. Плюсом є і те, що в тепліший опалювальний сезон можна обігрівати будинок одним котлом, скорочуючи витрати газу.
 

Зразкова схема опалювальної системи котеджу

5(5)

Виконуємо повноцінний спектр робіт з опалення, вентиляції та кондиціювання за прийнятними цінами. Замовте консультацію  або зателефонуйте за тел. (044) 221-93-35, (067) 939-29-29 і переконайтеся в якості виконуваної нами роботи!