Гідравлічна частина системи опалення

https://lumax.com.ua/    У цій та подальших статтях за посиланнями пробуємо розглянути гідравлічну частину систем опалення гарячої води. Стисло опишемо суть гідравлічних процесів, що відбуваються в ній і дамо короткі інструкції про те, як правильно експлуатувати ці системи.

Для початку можна сказати про те, що, крім інструкцій виробників, існують кілька простих правил експлуатації опалення:

  1. При роботі котла треба забезпечити мінімальну протоку води через нього, різниця температур на лінії подачі та зворотної лінії повинна бути не більше 45 градусів, обсяг протоки повинен відповідати потужності котла.
  2. Система опалення повинна бути забезпечена повітровідвідними пристроями.
  3. В системі опалення завжди має бути достатній тиск та рівень води.
  4. Необхідно передбачати заходи для запобігання утворенню накипу (наприклад, встановивши систему водопідготовки). Якщо ці правила не дотримуватись, то опалювальна установка може вийти з ладу через відкладення накипу або корозії, або шлаків, гідравлічного розбалансування, виникнення повітряних пробок та пошкоджень, спричинених розміренням теплообмінників або опалювальних труб.

Читайте також: Первинний та вторинний контур системи опалення


Ми виконуємо повноцінний спектр робіт з опалення та вентиляції, кондиціювання за прийнятними цінами. Замовте консультацію або зателефонуйте (044) 221-93-35, (067) 939-29-29!