Канальні та настінні осушувачі для басейнів із дзеркалом води від 25 м2

Для басейнів більше ми пропонуємо рішення на базі канальних осушувачів повітря.

Почнемо з того, що за принципом роботи канальний та настінний осушувач аналогічні. Конденсаційні осушувачі відбирають вологу за рахунок циклу догріву – охолодження повітря, як і кондиціонери. Різниця тільки у способі роздачі повітря та місці розміщення обладнання.

Опишемо основні переваги та недоліки канальних та настінних осушувачів

Настінні осушувачі повітря

Плюси: низька вартість обладнання та монтажу, швидкий монтаж, легкість обслуговування, не вимагають ніякого розведення повітропроводами.
Мінуси: можуть бути встановлені тільки в приміщенні, що обслуговується, практично завжди видно в басейні, практично завжди чітко чутно, обмеження по вологозйому – 250 л/добу.

 Канальні осушувачі повітря

Канальний осушувачПлюси: встановлюються в спеціальному технічному приміщенні, в басейні відсутній шум при роботі, якісний розподіл повітря, в приміщенні басейну знаходяться тільки припливно-витяжні грати, можливо дообладнати систему припливом свіжого повітря, практично необмежена продуктивність.
Мінуси: вартість, тривалість монтажу, необхідне окреме тех. приміщення, необхідна підшивна стеля, необхідне регулярне технічне обслуговування.

 

Канальний осушувач: схемаВиходячи з цих даних, можна сказати, що настінні осушувачі найчастіше використовують у малих приватних басейнах або місцях, де немає можливості розмістити канальне обладнання. Канальні установки монтують в основному в приватних басейнах високого класу, великих громадських комплексах і аквапарках.

Так чи інакше, можливо створити будь-яку систему, що максимально підходить замовнику. Остаточний вердикт дає Покупець. У більшості випадків при будівництві критого басейну в ньому потрібно осушення. При цьому необхідно буде вибрати, яким буде розташування осушувача – канальним або настінним. Сподіваємося, що ця стаття допоможе Вам зібрати інформацію.

Ви також можете самостійно розібратися з тим, як вибирати осушувач тут. Якщо ж питання залишилися, телефонуйте нам за номерами (044)221-93-35 або (067)585-90-06.