Коротка характеристика видів осушувачів

Щоб правильно підібрати осушувач повітря для басейну або іншого приміщення з високою вологістю, слід визначитись, які види осушувачів бувають. Залежно від особливостей приміщення та площі дзеркала води в басейні встановлюються настінні, канальні, мобільні чи адсорбційні осушувачі повітря.

Настінні осушувачі повітря для басейнів

https://lumax.com.ua/
Настінні осушувачі обслуговують басейни із площею води до 20 м2.
Встановлюються ці осушувачі на стіну безпосередньо біля поверхні басейну. Ми пропонуємо Вам осушувачі Dantherm і Neoclima, що виробляються відповідно у Швеції та Греції. Вартість осушувача Dantherm – 5110 євро на дзеркало води 18 м2. Вартість осушувача Neoclima – 3302 євро на дзеркало води 18 м2. Зателефонуйте нам, уточнимо ціну та запропонуємо найкраще рішення!

  1. Навіщо потрібні настінні осушувачі?
  2. Пример размещения вентиляционной установки в бассейне

Канальные осушители воздуха для бассейнов

https://lumax.com.ua

Канальные осушители обслуживают бассейны с площадью воды до 40 м2.  Устанавливаются с системой воздуховодов. Требуют наличия венткамеры, чердака или технического помещения. Мы предлагаем Вам осушители Dantherm и Neoclima. Производятся они соответственно в Швеции и в Греции. Стоимость осушителя Dantherm – 11860 евро на зеркало воды 45 м2. Стоимость осушителя Neoclima – 5038 евро на зеркало воды 45 м2. Позвоните нам, уточним цену и наилучшее решение!

  1. Как рассчитать и подобрать осушитель?
  2. Преимущества канального осушителя.

Промышленные адсорбционные осушители

https://lumax.com.ua/Осушитель адсорбционный – это особый класс осушителей, предназначенный не для бассейнов, а для технологических процессов, осушения складов, сушильных камер и других нужд. Процесс сушки происходит по другому принципу и диапазон его рабочих температур обычно от – 40 до + 40°С, в то время как у “бассейновых” осушителей – от +18°С. Позвоните нам,  уточним цену и наилучшее решение!

  1. Абсорбционные и конденсационные – в чем разница?

Мобильные осушители

https://lumax.com.ua/Переносные осушители небольшой мощности.
Применяются в самых разнообразных целях: осушение комнат, библиотек, гаражей. Площадь зеркала воды до 10 м2.
Устанавливаются такие осушители в произвольном месте.

  1. Особенности мобильных осушителей.

 

 


Ми пропонуємо проектування, постачання та монтаж даного обладнання. Для консультації та замовлення телефонуйте – (067) 939-29-29 або (044) 221-93-35. Скористайтеся формою Замовлення консультації та ми Вам передзвонимо!