LG бореться з алергією та пилом

5_kondicioner-LG-Inverter-V-ARTCOOL-Stylist_Нова кліматична техніка від LG зволожує та очищає повітря від алергенів у літній період.

Компанія LG випустила два агрегати, за допомогою яких можна ефективно очищати та зволожувати повітря в літній період, борючись із пилом та загостренням алергічних захворювань. Це новий кондиціонер LG Inverter V ARTCOOL Stylist та багатофункціональне миття повітря AMAZON.

Принципова відмінність кондиціонера ARTCOOL Stylist від звичайного кондиціонера – тривимірний розподіл потоку повітря. Повітряний струмінь прямує у три сторони, охоплюючи все приміщення. Крім того, кондиціонер має універсальний дизайн, що дозволяє йому вписуватись у будь-який інтер’єр.

Миття повітря LG AMAZON з барабанним принципом зволоження повітря – володар премій у сфері дизайну IF Design, reddot та IDEA. Вона оснащена вбудованим плазмовим іонізатором повітря Ionizer, системою фільтрації повітря та 46-ма дисками, що зволожують повітря, як 46 вологих рушників, розвішаних у кімнаті. Мийка має п’ятилітровий резервуар для води, ефективно зволожує та очищає повітря у кімнаті 28 кв. м протягом 10 годин.