Навіщо потрібні настінні осушувачі?

Оскільки при випаровуванні води з басейну на вікнах і стінах приміщення утворюється конденсат, що загрожує появою плісняви ​​та іржі. Раніше при виникненні цієї проблеми застосовували інтенсивний обмін повітря, проте зовнішнє повітря потрібно попередньо нагрівати, витрачаючи взимку на басейн у 40 м2 майже 20 кВт електроенергії щогодини. В наш час завдання регулювання вологості повітря та видалення конденсату вирішується за допомогою нового обладнання. Отже, знайомтеся: осушувачі повітря. Завдяки їм проблема вентиляції у басейні вирішується ефективно та недорого.

Настінні осушувачі повітря: призначення, принцип роботи

Осушувачі повітря є економічнішим, компактнішим, а головне ефективним рішенням, даний тип пристроїв створює циркуляцію повітря в приміщенні басейну, при цьому видаляючи вологу і направляючи сухе повітря назад.

https://lumax.com.ua/ https://lumax.com.ua/ зображення3

Призначаються осушувачі для приміщень з підвищеною вологістю та басейнів. Осушувачі повітря дозволяють значно знизити концентрацію вологи в повітрі, тим самим зробивши перебування в приміщенні більш комфортним. Основними перевагами є висока потужність та продуктивність за низького рівня споживання електроенергії. Осушувачі повітря можуть розпочинати роботу відразу після підключення до мережі.

https://lumax.com.ua/Принцип осушення повітря заснований на ефекті конденсації вологи, що міститься в повітрі на холодній поверхні, температура якої знаходиться нижче за точку роси.

В осушувачі повітря проганяється вентилятором через 2 теплообмінники, розташовані послідовно, один за одним. Теплообмінники з’єднані в єдиний контур заповнений холодоагентом (фреоном). Компресор нагнітає фреон у «гарячий теплообмінник».

Далее, проходя под давлением через тонкую и длинную капиллярную трубку, фреон расширяется и происходит процесс с поглощением теплоты (охлаждение фреона), после чего поступает в  «холодный теплообменник» (температура 3-6 С) и при этом  резко охлаждается, образуется большое количество влаги в виде конденсата. Влага стекает в специальный лоток, и далее может или собираться во встроенном бачке или удаляться через дренажную трубку.

Итак, в осушителе с воздухом происходит следующее:
охлаждение > конденсация влаги > подогрев.

Таким образом, результирующая температура проходящего воздуха практически не изменяется, а влажность его уменьшается до заданных пределов.

Какими бывают осушители воздуха?

Принцип работы всех осушителей воздуха (кроме роторных и абсорбционных осушителей) одинаков, однако, они значительно отличаются по внешнему виду и используемым материалам. При выборе осушителя важно понять, какая производительность вам нужна, а также для какого помещения прибор предназначается. Производительность осушителей измеряется в «литрах в сутки» — это количество влаги, которое прибор может удалить из воздуха за 24 часа непрерывной работы.

Осушители, предназначенные для бытового использования, имеют соответствующий дизайн. Производительность бытовых осушителей — от 10 до 100 л/сутки. Как правило, они оснащаются встроенным или выносным датчиком влажности воздуха в помещении, таймером, удобной панелью управления, воздушным фильтром для очистки воздуха.

Промислові осушувачі призначені для складів, аквапарків, будівництва, промислових підприємств. Тут максимальна увага приділяється не дизайну, а міцності, надійності та високій продуктивності. Продуктивність промислових осушувачів – кілька сотень л/добу. Деякі моделі промислових осушувачів мають додатковий ТЕН для підігріву повітря, що виходить.


Ми пропонуємо проектування, постачання та монтаж даного обладнання. Для консультації та замовлення телефонуйте – (067) 939-29-29 або (044) 221-93-35.