Недороге рішення для управління котельнею з мобільника

Системи дистанційного керування температурним режимом, засновані на використанні GSM пристроїв, дозволяють здійснювати оперативне регулювання температури об’єкта, що контролюється.

 

Недороге рішення для управління котельнею з мобільника

Орієнтовна вартість рішення для керування газовим казаном стандартної комплектації потужністю до 40 кВт становить 260 у.о.
 
2(1)
 
Нагрівання приміщень регулюється за заданими користувачем параметрами або в залежності від поточної температури повітря в приміщенні.
 
Використання системи дистанційного керування температурним режимом забезпечує раціональну витрату енергоресурсів, що економить кошти.

3(4)

Отримання інформації та відправлення команд, що управляють, здійснюється за допомогою СМС повідомлень по каналах стільникового зв’язку стандарту GSM. Використання GSM термометрів та подібних пристроїв дає можливість отримувати інформацію про поточні значення температури контрольованих об’єктів, наявність та відключення електрики.
GSM сигнализация с датчиком температуры обычно дает пользователю возможность не только включать и выключать отопительное оборудование дистанционно с помощью СМС сообщения, но и дистанционно задавать и поддерживать необходимую пользователю температуру.
Дистанционное управление температурой с помощью GSM устройств обеспечивает пользователю не только удобство, но и значительно экономит его денежные средства на отоплении.
 
Благодаря встроенному термометру данное устройство может работать как автономный термостат, включая/выключая подключенное оборудование в соответствии с запрограммированной температурой.
 
Функция “taping” позволяет прослушивать звуки в помещении, в котором находится контроллер.
Основным исполнительным элементом является реле, с помощью которого можно управлять питанием оборудования.

 

upravlenie-kotlom

 

Возможности:

• Конфігурація та керування за допомогою SMS
• Дистанційне увімкнення/вимкнення/скидання за вхідним дзвінком
• До 99 зареєстрованих номерів з обмеженим доступом
• Аутентифікація команд із паролю
• Віддалений моніторинг температури та напруги (або зовнішнього джерела живлення)
• Функція термостату
• Тривога за подією: 3 цифрові входи для моніторингу обладнання
• Програмування тривожних подій
• Підтримка розширювальної планки з реле
• Звуковий моніторинг
 
4(1)
 

Виконуємо повноцінний спектр робіт з опалення, вентиляції та кондиціювання за прийнятними цінами. Вищеописаний тип устаткування встановлювали багато разів. Замовте консультацію  або зателефонуйте за тел. (044) 221-93-35, (067) 939-29-29