Новинка: кондиціонер Toshiba – серія G2KVP!

1_kondicioner-Toshiba-–-serija-G2KVP_Це кондиціонер Преміум сегменту виробництва Тайланд від японського виробника Toshiba, який втілив у собі всі передові та інноваційні розробки у сфері побутової кліматичної техніки. Серед основних характеристик та особливостей даної серії хотілося б виділити:

 

  1. Найвищий клас сезонної енергоефективності кондиціонера.

У технічних характеристиках до даних інверторних моделей вказано нові сучасні показники сезонної ефективності SEER та SCOP. Застосовувані раніше коефіцієнти EER і COP вимірювали ефективність роботи системи кондиціювання лише за однієї температури: +35 на охолодження, і за +7 на обігрів. Дані температурні параметри далекі від реальних умов експлуатації кондиціонерів у країнах Європи, у тому числі й в Україні. Крім того, виміри проводилися тільки в режимі максимальної потужності, тоді як інверторні кондиціонери демонструють максимальну ефективність при частковому навантаженні – в результаті дані показники недооцінювали інверторні моделі кондиціонерів.
Тому для Європейських країн було вирішено відмовитися від застосування застарілих показників EER та COP, і з 2014 року запровадити нові коефіцієнти сезонної ефективності SEER та SCOP, які вимірюють ефективність кондиціонерів при 4 температурах зовнішнього повітря з урахуванням клімату Європейських країн, а також у 5 різних режимах роботи : максимальне навантаження, часткове навантаження, енергоспоживання в режимах “задана температура вже досягнута”, “режим готовності” та “нічний режим”.
Так ось, ці останні моделі інверторних кондиціонерів Toshiba продемонстрували найвищі показники сезонної енергоефективності: SEER (на охолодження) = 9,1; SCOP (на обігрів) = 5,2. Фактично це означає, що інверторний кондиціонер потужністю 2,5 кВт в режимі охолодження споживає лише 110 Вт/год! А ще нещодавно хорошим показником енергоефективності для побутової настінної інверторної спліт-системи вважалося енергоспоживання на рівні 350-400 Вт/год – як бачите, прогрес у галузі розвитку інверторних систем кондиціювання сьогодні досяг просто неймовірних висот і багато в чому саме інноваційним розробкам корпорації Toshi.

  1. Поліпшений плазмовий очисник повітря.

Покращення внесені і в роботу активного плазмового фільтра Daiseikai – тепер додатково до того, що більша частина повітряних забруднень повністю руйнується під впливом плазмового заряду, частинки пилу, що залишилися, пилів, вірусів і алергенів, що отримали негативний заряд після проходження плазмового очищувача, осідають на позитивно.
Далі система очищення Daiseikai 8 активно використовує воду, яка осідає у вигляді конденсату в процесі кондиціонування повітря – вода просто змиває осіли на поверхні теплообмінника забруднення в дренажну систему (для цього вся поверхня алюмінієвого ребра теплообмінників проходить спеціальну обробку, що дозволяє дуже легко змивати загр.

В результате – даже оставшиеся после прохождения плазменного очистителя загрязнители удаляются водой, теплообменник при этом всегда остается чистым и не снижает своей эффективности, а обслуживание кондиционера становится еще легче – ведь промывать плазменный фильтр, установленный в сплит-системе, теперь вообще не нужно!

  1. Возможность работы на обогрев до -25 градусов.

Данный кондиционер можно смело назвать бытовым тепловым насосом. Благодаря специальному управлению компрессора, а также возможности авто и ручной регулировки режима “размораживания” и наличия подогрева поддона наружного блока, кондиционер Toshiba серии G2KVP достигает рекордных показателей по производительности в режиме “обогрев” при значительной отрицательной температуры вплоть до -25 градусов!

45645

  1. Недельный таймер.

Впервые в домашней настенной сплит-системе появилась возможность программировать недельный режим работы сплит-системы, задавая индивидуальный температурный режим для 4 временных интервалов на каждый из 7 дней недели. Настенная сплит-система будет автоматически включаться и отключаться в соответствии с заданным расписанием, и обеспечивать Ваш комфорт. Никогда еще обеспечение комфортного климата в доме не было таким легким!
Например, для прохладного дня, Вы можете выбрать такое расписание:
Будние дни
7:00 – сплит-система начинает прогревать спальню к Вашему пробуждению. Нет ничего приятнее, чем проснуться в тепле, когда на улице все еще прохладно! Температуру Вы можете задать по Вашему желанию – (+22 – 25) градусов.
8:00 – после Вашего пробуждения сплит-система отключается. Теперь прогревать Ваш дом будут теплые солнечные лучи.
17:00 – чтобы гарантировать комфортную температуру к моменту возвращения с работы, Вы можете запрограммировать сплит-систему на кратковременный обогрев до температуры, например, + 24 градусов.
22:00 – отключение сплит-системы. Как показывает практика, большинство людей лучше всего засыпают в прохладе под теплым одеялом.
Для выходных, жарких летних или прохладных осенних дней Вы сможете установить совершенно любое другое расписание, в полном соответствии со всеми Вашими пожеланиями. Вам остается просто “сообщить” сплит-системе, когда и какую температуру в своем доме Вы хотите получить, и инверторный кондиционер ТОШИБА G2KVP выполнит все Ваши указания в точном соответствии и с максимальной экономией электроэнергии!
Для программирования недельного режима работы ТОШИБА разработала новый эргономичный пульт ДУ специально для данной серии инверторных кондиционеров, позволяющий легко производить все необходимые настройки. Кроме того, на лицевой панели внутреннего блока теперь есть светящееся информационное табло, которое отображает режим работы, в котором инверторный кондиционер работает в настоящее время.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

 

4564545