Опалення повітрям

Водяні повітряно-опалювальні установки, які ми пропонуємо, призначені для опалення, охолодження, вентиляції та фільтрації повітря у виробничих та складських приміщеннях. Ви можете придбати у нас агрегати вітчизняного виробника Proton або польського Flowair – як з проектуванням та монтажем, так і окремо.

Водяні повітряно-опалювальні установки

Даним агрегатом можна реалізувати повітряне опалення та вентиляцію спортзалу, цеху, складу або будь-яких подібних приміщень. Якщо повітряно опалювальний агрегат встановлений на стінах спортзалу або складу як на малюнку, він виконує функцію опалення, якщо дообладнати його змішувальною камерою (див. малюнок нижче), він додатково виконуватиме функцію вентиляції, економія в даному випадку очевидна.

Повітряно-опалювальна установка складається з теплообмінника, розташованого в передній частині кожуха установки, виготовленого із сталевого листа із захисним лакофарбовим покриттям. У торцевій частині установки розташований двигун-вентилятор із захисною сіткою, яка відповідає вимогам до безпеки праці. Вихідний отвір можна оснастити напрямними різної конструкції.

Збоку установки є чотири гайки, призначені для підвіски установки на консолях при встановленні під стелею або на стіні. Сталеві вузли установки оснащені порошковим лакофарбовим покриттям гарячого сушіння. Деталі, виготовлені з кольорових металів та оцинкований кріпильний матеріал, поставляються без лакофарбового покриття.

 

Нижче наведено приклади застосування повітряно-опалювальних агрегатів.
AOV спорт AOV-мастерська АОВ-склад

 


 

 

 

 

 

В зависимости от теплоносителя, требований к мощности и степени взрывоопасности в заданной среде можно поставлять установку определенного типа, размера и исполнения:

– для монтажа на стену или под потолок;

– для циркулирующего или смесительного воздуха;

– с теплообменником для отопительной и/или охлаждающей воды;

– с двигатель-вентилятором 3х400 В или1х230В / 50 Гц.

 

Варианты исполнения – для циркуляции воздуха в помещении или со смесительной камерой для притока с улицы
sahara2 sahara1

  Теплообменники данных воздушно-отопительных агрегатов предназначены для отопления теплой либо горячей водой (или для охлаждения). Материал теплообменников может быть Fe / Fe или Cu/Al, в зависимости от температуры теплоносителя. Установочные горловины теплообменников изготовлены из сварной стали, на концах оснащены резьбой. Отопительные трубы в теплообменниках Cu/Al изготовлены из меди, оребрение – из алюминия, защитные листы стальные, оцинкованные.

– рабочая температура теплообменников не более: 130°С.

– давление теплоносителя, не более: 1,6 МПа.

– установочные горловины: резьба 1 дюйм.

        Каждый воздушно-отопительный агрегат снабжается комплектом автоматики. Применение автоматики для воздушно-отопительных аппаратов позволяет поддерживать заданные параметры воздуха при низких эксплуатационных расходах. Задачей автоматики является минимизация участия человека в управлении оборудованием, так, чтобы роль обслуживающего персонала сводилась только к настройке требуемых значений регулируемых параметров. Все остальное должна обеспечить система управления.

В комплект автоматики воздушно-отопительного агрегата входят следующие элементы:

– термостат проти замерзання;
– регулятор температури;
– кімнатний термостат;
– Програмований кімнатний термостат;
– вентилі – триходовий або двоходовий;
– сервопривід триходового вентиля;
– сервопривід повітряної заслінки;
– Програмований контролер для управління системою.


Виконуємо монтаж повітряно-опалювальних агрегатів за прийнятними цінами. Замовте консультацію  або зателефонуйте за тел. (044) 221-93-35 та (067) 939-29-29!