Осушувач повітря для невеликого басейну: як вибрати відповідний варіант

Для приватних басейнів із дзеркалом води до 20-30 м 2 ми пропонуємо настінні осушувачі, які найкраще підходять для таких обсягів.

Навіщо потрібний осушувач повітря для басейну?

 Оскільки при випаровуванні води з басейну на вікнах і стінах приміщення утворюється конденсат, це загрожує появою плісняви ​​та іржі. Раніше при виникненні цієї проблеми застосовували інтенсивний обмін повітря, проте зовнішнє повітря потрібно попередньо нагрівати, витрачаючи взимку на басейн у 40 м 2 майже 20 кВт електроенергії щогодини. В наш час завдання регулювання вологості повітря та видалення конденсату вирішується за допомогою нового обладнання. Отже знайомтеся: осушувачі повітря. Завдяки їм проблема вентиляції у басейні вирішується ефективно та недорого.

      Осушувачі повітря є економічнішим, компактнішим, а головне ефективним рішенням. Даний тип пристроїв створює циркуляцію повітря у приміщенні басейну, при цьому видаляючи вологу та спрямовуючи сухе повітря назад.

Осушувач настінного монтажу

Осушувач настінного монтажу для інсталяції в ніші у прихованому вигляді

Настінний осушувач для відкритого монтажу

Настінний осушувач для відкритого монтажу

Настінний осушувач

Розріз невеликого настінного осушувача

     

      Призначаються осушувачі для басейнів та приміщень із підвищеною вологістю. Осушувачі повітря дозволяють значно знизити концентрацію вологи у повітрі, тим самим зробивши перебування у помешканні більш комфортним. Основними перевагами є висока потужність та продуктивність за низького рівня споживання електроенергії. Осушувачі повітря можуть розпочинати роботу відразу після підключення до мережі.

Для невеликих басейнів можна застосовувати канальні або настінні осушувачі повітря .

Корпус осушителя воздухаПринцип осушення повітря заснований на ефекті конденсації вологи, що міститься в повітрі на холодній поверхні, температура якої знаходиться нижче за точку роси.

В осушителе воздух прогоняется вентилятором через 2 теплообменника, расположенных последовательно, друг за другом.

Теплообменники соединены в единый контур, заполненный хладагентом (фреоном). Компрессор нагнетает фреон в «горячий теплообменник», далее, проходя под давлением через тонкую и длинную капиллярную трубку, фреон расширяется и происходит процесс с поглощением теплоты (охлаждение фреона), после чего поступает в  «холодный теплообменник» (температура 3-6 оС) и при этом  резко охлаждается, образуется большое количество влаги в виде конденсата.

Влага стекает в специальный лоток, и далее может или собираться во встроенном бачке или удаляться через дренажную трубку.

В осушителе с воздухом происходит следующее: охлаждение > конденсация влаги > подогрев.

Таким образом, результирующая температура проходящего воздуха практически не изменяется, а влажность его уменьшается до заданных пределов.

Какими бывают осушители воздуха?

Принцип работы всех осушителей воздуха (кроме  роторных и абсорбционных осушителей) одинаков, однако, они значительно отличаются по внешнему виду и используемым материалам. Так, как же правильно выбрать и подобрать осушитель воздуха?

При выборе осушителя важно понять, какая производительность вам нужна, а также для какого помещения прибор предназначается. Производительность осушителей измеряется в «литрах в сутки» — это количество влаги, которое прибор может удалить из воздуха за 24 часа непрерывной работы.

Осушители, предназначенные для бытового использования, имеют соответствующий дизайн. Производительность бытовых осушителей — от 10 до 100 л/сутки. Как правило, они оснащаются встроенным или выносным датчиком влажности воздуха в помещении, таймером, удобной панелью управления, воздушным фильтром для очистки воздуха.

Промышленные осушители предназначены для складов, аквапарков, строительства, промышленных предприятий. Здесь максимальное внимание уделяется не дизайну, а прочности, надежности и высокой производительности. Производительность промышленных осушителей — несколько сотен л/сутки. Некоторые модели промышленных осушителей имеют дополнительный ТЭН для подогрева выходящего воздуха.


Поставляємо та монтуємо осушувачі повітря для басейну. Щоб розрахувати точну вартість проекту та монтажу системи осушення повітря та вентиляції, звертайтесь до нашого фахівця за тел. (067) 939-29-29 або (044) 221-93-35 або  Замовте консультацію !