Поділ котлів на вигляд палива

Газові котли

Газ – це найзручніший та енергоефективний вид палива. Газові котли бувають одне або два контурні, конденсаційні, настінні, підлогові. З чавунним (найдовговічніші), сталевим, мідним теплообмінником. За типом камери згоряння: відкриті та герметичні (з повітрозабором із приміщення котельні або із забором повітря з вулиці.)
 
 
 
водогрійний 2

Настінний газовий котел

газова лампа

Газовий пальник для підлогового котла великої потужності

Газові водогрійні агрегати представлені широким асортиментом на ринку. Це котли вітчизняного та зарубіжного виробництва.
Ми пропонуємо котли Buderus, Protherm та інших виробників.


 

Твердопаливні котли

 

 
Твердопаливний котел – незамінний помічник за умов відсутності газу та інших джерел енергії. Паливом є пелети, дрова, паливні брикети або вугілля. Автоматика стежить за процесом горіння, дозує подачу палива і практично не вимагає присутності оператора, окрім, як при завантаженні паливом.
 
тв2 пелетний

Твердопаливний котел

піроліз 1

Піролізний твердопаливний котел

 

Піролізний котел – різновид твердопаливного водогрійного котла. Це газогенераторний котел. У ньому цікавий процес горіння. При нестачі повітря та під дією високої температури від 200 до 800 °C і вище відбувається обвуглювання деревини та виділення деревного газу. Виробляється піролізний газ. За таким принципом працювали перші автомобілі.


 

Котли на рідкому паливі – Дизельні та мазутні котли

 

Котли рідкопаливні можуть працювати як на мазуті, так і на дизпаливі.

45476

45848 Дизельная горелка жидкотолпивного котла

Газовый напольный котел с дизельной горелкой. В данном случае это также котел со сменной горелкой. Слева сбоку видно лежащую газовую горелку.

Дизельные котлы в большинстве случаев производятся в напольном варианте, автоматизированные, по своему устройству они полностью идентичны газовым аппаратам. Размеры форсунок(горелок) в дизельных котлах стандартные, форсунка предназначена для сжигания солярки, которая подходит по трубам.
Для перевода дизельного аппарата на газ необходимо просто заменить саму форсунку. Котёл из дизельного превращается в газовый.

 

 

 

 

 

 

 

 


Электрокотлы или отопление электричеством

Працюють електрикою. Вибір звичайних електрокотлів, як правило, обумовлюється відсутністю газу або як резервне опалення, а також знаходить застосування рішення комбінованого використання з газовим або дизельним котлом при багатотарифному обліку електроенергії. Однак, якщо говорити про Теплові Насоси, які також використовують електрику як джерело енергії, то це інший тип обладнання з зовсім іншими перевагами та недоліками. Докладніше можете про них почитати про теплові насоси тут 

2354

Електрокотел настінний

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Ми пропонуємо всі вищезгадані типи обладнання. Для консультації та замовлення телефонуйте – (067) 939-29-29 або (044) 221-93-35