Прозора черепиця для опалення

Шведська компанія SolTech Energy створила новий тип джерела опалення для будинків: прозору черепицю, виготовлену зі скла.

Прозора покрівельна черепиця виготовляється з удароміцного скла, що цікаво, дорівнює вазі керамічної черепиці.

Скляна черепиця для обігріву приміщення

Особливості укладання черепиці зі скла

Скляна прозора черепиця укладається на спеціальну нейлонову підкладку (чорного кольору) і при цьому враховується кут, щоб в зимовий час сонячні промені проникали всередину приміщення, а не відбивалися.

Між прозорою черепицею та підкладкою знаходиться повітряна подушка, яка й нагрівається сонячним промінням. Цей нагрітий потік повітря прямує до кімнат будинку, обігріваючи приміщення.

 

Схема укладання скляної черепиці

Нагретый воздух сначала отправляется к теплообменнику систем водяного отопления и баку ГВС. Эффективность подобной системы наблюдается весь год. В зимнее время, когда световой день короткий, будет достаточно поглощенного тепла, чтобы обогреть дом холодной ночью. За счет воздушной подушки между черепицей и нейлоном тепло значительно дольше удерживается в доме.

Как отрабатывает прозрачная черепица летом?

В летнее время открываются заслонки и система обогрева превращается в систему вентиляции. А полученное тепло используется только для обогрева воды в ГВС. Это обеспечивается за счет того, что летом лучи больше отражаются, чем проникают и нагревают.

ecoset_krishi_steklo02

Энергоэффективная стеклянная черепица SolTech генерирует приблизительно 350 кВт*ч тепла на 1 кв.м поверхности укладки черепицы.

Виготовляється скляна черепиця SolTech Sigma у Португалії за всіма будівельними нормами ЄС.

Монтаж скляної покрівлі нічим не відрізняється від установки керамічної черепиці.


Виконуємо повний комплекс робіт з вентиляції, кондиціювання, опалення та водопостачання у Києві та області. Замовте консультацію  або зателефонуйте за тел. (044) 221-93-35, (067) 939-29-29.