Спека у Фінляндії

Фінська мережа супермаркетів у Гельсінкі запросила місцевих мешканців провести ніч у своєму магазині, обладнаному кондиціонерами, повідомляє Associated Press.

Видання пише, що керівництво супермаркету K-Supermarket оголосило в соцмережі, що його клієнти можуть відпочити від спеки, переночував цієї суботи в їхньому магазині. Також додали, що вони отримають там і вечерю, і сніданок. Щодо речей, необхідних для нічного відпочинку, керівництво попросило приносити їх із собою.

Видання Helsingin Sanomat повідомило, за словами менеджера з операцій мережі Маріки Ліндфорс, що цю ідею запропонували самі покупці, які в бесіді з нею напівжартома заявили, що було б непогано поспати в прохолодному магазині.

« Ми завжди намагаємося відповідати на побажання клієнтів, то чому б не зараз? – сказала менеджер.

Як відомо, у Фінляндії обладнання житлових приміщень пристосоване для боротьби з вологістю та холодами. Тому деякі власники квартир і будинків обзаводяться кондиціонерами, потрібними в спекотному кліматі.

Раніше повідомлялося, що європейські країни найближчими днями накриє екстремальна спека, в деяких прогнозується підвищення температури повітря до +47.

192863