Тепловий насос Mitsubishi Zubadan в приватному будинку

Тепловий насос – для багатьох загадкове словосполучення. Але в інтернеті можна знайти досить докладну інформацію про ці системи та принципи їх роботи. Однак, незважаючи на довгий досвід їх застосування, ми зустрічали людей, які перебувають у сумнівах щодо застосування таких систем у своїх будинках.

Звіт про використання теплового насосу Mitsubishi Electric Zubadan

Пропонуємо до Вашої уваги відео-історію з враженнями тих, хто ризикнув встановити повітряний тепловий насос у своєму заміському будинку. Ви зможете почути про страхи, які долають можливо і Вас, про сумніви при виборі системи, про фінансову вигоду та досвід експлуатації. Переглянувши відео, Ви зможете переконатись – повітряний тепловий насос цілком доцільний варіант для приватного будинку.

 

Резюмуючи можна сказати, що господарі невеликого будинку площею ~130м2 цілком задоволені інсталяцією повітряного теплового насоса Zubadan в комплекті з гідравлічним модулем Ecodan, що дозволило виконати опалення комфортними водяними теплими підлогами, заощадити в експлуатації мінімум 30% в порівнянні з 3 тисячі доларів за послуги із підключення будинку до газопроводу. І все це в холоднішому російському кліматі.


У нас є досвід встановлення такого обладнання, ми зможемо грамотно спроектувати та змонтувати таку систему і Вам. Замовте консультацію або зателефонуйте (044) 221-93-35, (067) 939-29-29!