Управління системою опалення за допомогою термостатів Tado та Nest

Ми вже розповідали про те, як керувати кондиціонерами через Wi-Fi .. У цій статті розповімо про особливості керування опаленням з мобільного. Якщо коротко, то подібне керування здійснюється за допомогою розумних термостатів Tado та Nest. Сенс цих пристроїв у тому, що через мобільний додаток, перебуваючи далеко від будинку, ви можете вмикати або вимикати газовий або твердопаливний котел, також можете контролювати температуру в будинку та керувати нею. З мобільного телефону ви можете встановити більш високу або нижчу температуру в будинку, що розумний термостат і реалізує. Виконавчим механізмом у нього служить двоходовий клапан, який перекриватиме потік теплоносія на радіатори та теплі підлоги. Ще один виконавчий механізм – замикач сухого контакту на казані, який його відключатиме. Тепер детальніше, що пропонує Tado, а що Nest.

Термостати Nest та Tado для керування системою опалення через смартфон

Термостат NestNest – це компанія, яку викупила корпорація Google за 3 млрд $ і термостати якої використовуються в США. Крім рішення з термостатом для опалювальних систем, у компанії Nest є контрольовані з мобільного камери спостереження та датчики задимлення. Створив Nest Тоні Фаделл , який також є розробником iPod .

Термостати Nest можуть керувати як системою опалення, так і підключеним до неї бойлером нагрівання гарячої води. Американська та європейська версія термостата Nest кардинально відрізняються за підключеннями, тому треба бути уважними при їх виборі.


 

Термостат tadoTado пропонує лише розумні термостати. І в тому, і в тому термостаті реалізовано функцію геолокації. Тобто коли власник віддаляється від нього на певну відстань, система опалення, якщо запрограмований такий режим роботи, переходить в економний режим. Це означає, що температура в приміщенні знижується до +15-18 ° С, щоб система опалення працювала з мінімальним споживанням енергії. Коли власник повертається додому і поступово наближаючись до будинку ближче, ніж на 1 км, система опалення переходить в нормальний режим роботи з підтримкою температури +22°С.

Tado заявляє також можливість моніторингу прогнозу погоди, щоб до того, як сонце прогріє будинок, знизити температуру, наприклад теплої підлоги. Оскільки це високо інерційна система опалення, то така фішка є актуальною.

За допомогою цих термостатів можна не тільки підвищити комфорт перебування в приміщенні, але і суттєво заощадити на опаленні .


Виконуємо повний комплекс робіт з вентиляції, кондиціювання, опалення та водопостачання у Києві та області. Замовте консультацію  або зателефонуйте за тел. (044) 221-93-35, (067) 939-29-29.