Влаштування водяної теплої підлоги. Як зробити правильно?

У цьому ролику йдеться про недоцільність використання теплоізолюючої плівки з повітряними бульбашками або типу “пенофол” для монтажу під шар стяжки та під труби теплої підлоги – у принципі таким взагалі ніхто не займається, як нам здається, але якщо така ідея виникла, то відповідь у ролику – робити це безглуздо, економії ніякої, тільки шкоди.

Використовувати чи не використовувати утеплювач під час монтажу теплої підлоги?

У ролику також сказано про те, що під труби теплої підлоги взагалі можна не покласти утеплювач, якщо господарі таким чином планують гріти стелю нижнього приміщення. В принципі, ідея має право на життя, у такому разі можна обійтися без утеплювача. Однак на наш погляд у такому разі тепла підлога набуває дуже високої інерційності і нагріватиметься значно довше. Крім того, наявність утеплювача з полістиролу дасть рівну поверхню під кріплення труб теплої підлоги, відсутність порожнин у шарі стяжки та нерівностей, які надалі можуть призвести до розтріскування. На утеплювач проводити монтаж теплої підлоги набагато зручніше, т.к. кріпити труби теплої підлоги до бетону досить трудомістко. Тому є аргументи як за, так і проти утеплювача під теплу підлогу. Найчастіше його звичайно варто використовувати.

Стоит его использовать и тогда, когда основной пол представляет из себя “хлипкую” конструкцию – профнастил, гофролист и т.п. Тогда, разделяя слоем утеплителя стяжку и “плохой” пол, можно уменьшить передаваемые от него вибрации и сдвиги на стяжку.

2(2)

В конце ролика (с отметки 2.31) заслуживает внимания описание узла теплообменника этиленгликоль-вода в котельной. в теплообменнике котел нагревает контур этиленгликоля для обогрева крыльца на улице. Как правильно было замечено, в период сильных заморозков этиленгликоль уличного контура вполне может заморозить воду в теплообменнике. Чтобы этого не произошло, в контуре этиленгликоля установлен перепускной термостатический клапан, не допускающий подачи на теплообменник этиленгликоля с температурой ниже 0°C.


Виконуємо проектування та монтаж теплої підлоги за прийнятними цінами в Києві та області. Замовте консультацію  або зателефонуйте за тел. (044) 221-93-35, (067) 939-29-29!