Встановлення припливної вентиляції в парі з рекуператором

Якщо Вам необхідні надійні, продуктивні та відносно недорогі вентиляційні системи з використанням рекуператора, то ми допоможемо Вам у виборі та встановленні таких систем, тому що маємо достатній досвід та знання.

Міцне здоров’я залежить від чистого повітря в приміщенні, де людина проводить найбільше часу. Провітрювати офіс, приватний будинок або квартиру рекомендується не рідше 8 разів на день. Можна так і робити власноруч, а можна змонтувати вентиляційну систему з рекуператором . Розберемося в особливостях роботи такої системи вентиляції.

Встановлення припливної вентиляції з рекуператором

Якщо донедавна механічна вентиляція в житлових об’єктах практично не використовувалася, то з розвитком технологій на ринку така система вентиляції стала дуже популярною. Принцип дії такої установки ґрунтується на системі  рекуперації тепла.. Це тепловий процес, за рахунок якого використане у приміщенні повітря повертає певну кількість тепла припливному. Рекуператор вентиляційної установки працює в такий спосіб: нагрітий потік повітря, залишаючи приміщення через теплообмінник, передає своє тепло холодному потоку повітря. Внаслідок чого на вулицю виходить повністю холодне повітря, а в приміщення через теплообмінник потрапляє не тільки чисте, а й підігріте повітря. Нижче схема роботи одного з компактних сучасних пристроїв для вентиляції квартир і невеликих приміщень.

Принцип роботи рекуператора

Принцип работы рекуператора в вентиляционом агрегате типа Твинфреш

Мы можем выполнить проектирование и установку приточной вентиляции с рекуператором на базе компактных установок ВЕНТС Твинфреш или на базе полноценных приточно-вытяжных агрегатов, таких как Daikin VAM или Mitsubishi Lossnay. Вы сможете убедиться в том, что установка такой системы является рациональным, эффективным и выгодным решением. Также в этой статье можно разобраться с тем, как работает рекуператор пластинчатого или роторного типа более подробно. Тут можно почитать отчет об эксплуатации вентустановки Mitsubishi Lossnay с рекуператором.


Виконуємо повноцінний спектр робіт з опалення та вентиляції, кондиціювання за прийнятними цінами. Вищеописаний тип устаткування встановлювали багато разів. Замовте консультацію  або зателефонуйте за тел. (044) 221-93-35, (067) 939-29-29