Як об’єднати в одну систему газовий та твердопаливний котли

Газовий та твердопаливний котли в одній системі

Два котли в одному будинку – це запорука надійності Вашої системи опалення. Дуже добре, якщо другий котел є альтернативою, наприклад газу. Газовий котел забезпечує комфорт (він не вимагає частого обслуговування), а твердопаливний – встановлюється для зниження витрат на опалення та як резервного на випадок аварійної ситуації. За дотримання певних умов їх можна поєднати в одній системі. Ви можете переглянути за посиланням цікавий відеоролик, в якому показано два основні способи реалізації такого рішення, або нижче коротке резюме та опис двох способів з’єднання котлів в одну систему:

 
Першим із способів реалізації такого рішення є застосування у схемі обв’язування котлів гідравлічного роздільника або гідрострілки. Цей простий пристрій служить для вирівнювання температур і тиску в системі опалення і дозволяє об’єднати два або більше казанів в одну систему і використовувати їх як окремо, так і каскадно – спільно.
43-720x459

Одне з рішень для узгодження роботи двох опалювальних агрегатів та контурів опалювальної системи


 

                                
Гідравлічний роздільник

Гідравлічний роздільник

Гідророзділювач для підключення 2-х теплогенераторів

Гідрстрілка (гідравлічний роздільник) для підключення 2-х котлів

                               
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Второй вариант согласования работы двух котлов можно применить в системах небольшой мощности и, например, с двухконтурным газовым котлом отопления. Здесь все просто: два котла подключаются параллельно друг другу, отделяются контуры один от другого обратными клапанами, при этом два котла смогут работать в одной комбинации либо по отдельности либо одновременно.
 
Если к примеру на твердотопливном котле задать температуру в системе 75 градусов Цельсия, а на газовом котле задать температуру, поддерживаемую в системе в районе 60 градусов Цельсия, то приоритет будет отдаваться твердотопливному котлу. Когда же дрова в нем прогорят и температура в контуре твердотопливного котла упадет, то в работу автоматически включится газовый котел и “возьмет инициативу на себя”, и станет поддерживать заданные 60 градусов. Очень удобный вариант, который позволит поддерживать температуру в системе отопления, и можно будет не переживать о необходимости постоянно подбрасывать топливо в твердотопливный котел.
 
Безіменний

Параллельное подключение котлов по упрощенной схеме


Виконуємо повноцінний спектр робіт з опалення та вентиляції, кондиціювання за прийнятними цінами. Замовте консультацію  або зателефонуйте за тел. (044) 221-93-35, (067) 939-29-29 і переконайтеся в якості виконуваної нами роботи!