Прайс на монтаж опалення, водопостачання вентиляції та кондиціювання

Як розрахувати вартість виконання робіт із монтажу опалення, водопостачання, вентиляції та інших систем?

Додаємо орієнтовну таблицю розцінок, яку можна спиратися. Також слід враховувати, що мається на увазі під роботами інсталяторів: Наш прайс враховує виконання інших важливих робіт, описаних нижче, які віддалено враховані нами при формуванні цінника, а саме:

1. Внутрішній генпідряд – функція управління всім інженерним проектом та відповідальність в особі директора компанії, внутрішній контроль якості, менеджмент та планування всієї роботи, початковий відбір кваліфікованих виконавців.

2. Проектування інженерних систем та відповідальність за його реалізацію. Головний елемент роботи, від якого залежить кінцевий результат. Виконується кваліфікованим інженером проектувальником та проходить багаторівневий контроль у нашій компанії. Навіть якщо проект замовник має, протягом робіт він багато разів коригується, виконати роботу строго за проектом без огляду на змінні вступні не вийде.

3. Підготовчі роботи – до них належить облаштування постійного робочого місця – побутівок, складування матеріалу тощо. демонтаж систем, стель, огорож, буріння отворів і т.д., – все, що необхідно для проведення основних монтажних робіт. Також використання підйомних кранів, витягів, лісів, бурових пристроїв та інших пристроїв, що орендуються, підбір даних субпідрядників, організація їх роботи.

4. Організаційні роботи – до них відноситься ув’язування виконуваних робіт з суміжниками, можливо з виїздом в офіс, участь у планерках, вивчення креслень та ін., виїзди для попереднього ознайомлення із завданням та обмірів, розробка технологічної карти монтажу та ін. відділ із постачальника, інженера, виконроба щонайменше та їх робота.

5. Роботи з логістики: поїздки всіх, хто бере участь у проекті на об’єкт, доставка обладнання та матеріалів на місце монтажу, повернення та заміни при необхідності.

6. Роботи з документообігу – залежить від домовленостей і вимог замовника- від розгорнутої щотижневої зведення витрат за дрібні расходники+ їх щотижневої інвентаризації з участю виконавця чи навіть акт наприкінці работ.

7. Прибуток підприємства 10-15%

Таким чином, розцінки, викладені в прайсах з деяким наближенням, враховують не тільки роботу монтажних бригад, але і людей, які здійснюють менеджмент усіх робіт, що генерують хороші ідеї та правильні рішення. В якому об’ємі потрібно виконання робіт п. 1-6 уточнюється під час огляду об’єкта та визначення порядку та обсягу робіт.

Додаємо орієнтовну таблицю розцінок, яку можна спиратися. Також слід враховувати, що мається на увазі під роботами інсталяторів: Наш прайс враховує виконання інших важливих робіт, описаних нижче, які віддалено враховані нами при формуванні цінника, а саме:

Розцінки на монтаж опалення та обв’язування котельні

Скріншот_1Скріншот_2Скріншот_3Скріншот_4Скріншот_5

Мы специализируемся на установке как традиционных, так и альтернативных типов отопления: солнечных коллекторовтепловых насосовтвердотопливных и пеллетных котлов. Индивидуально подбираем концепцию внедрения климатических систем, начиная от вентиляции и отопления, заканчивая другими инженерными системами: водоснабжением и канализацией.
Окончательный прайс на монтаж отопления зависит от выбора источника тепла, сложности проекта и длительности работ на нем, от удаленности объекта от Киева. Также специализируемся на установке системы отопления и вентиляции в каркасных домах и срубах. Выполняем под ключ полностью все работы по монтажу инженерных систем. Перечень услуг нашей компании включает не только монтаж и запуск, но и предварительное проектирование инженерных сетей. Работаем в Киеве, области и иногда в других городах.
 

 


Щоб точно розрахувати вартість установки котла опалення та радіаторів, обв’язування котельні, монтажу теплої підлоги, систем вентиляції, кондиціонування, осушення повітря, теплих та холодних стін, звертайтесь за консультацією до нашого фахівця за тел. 
(067) 939-29-29 або (044) 221-93-35 або  Замовте консультацію !