Активні панелі, що охолоджують

У поодиноких випадках у системах кондиціювання застосовуються так звані активні охолоджуючі панелі, що використовують комбінацію водної та повітряної систем.

Що собою охолоджуючі панелі в системі кондиціювання?

oxl_panels

У панелях, що охолоджують, поєднуються характеристики повітряного потоку, одержувані при використанні стельових дифузорів з перевагою розподіленого теплового навантаження при використанні води (обігрів/охолодження). Первинний повітряний потік, який необхідний для того, щоб повітря в приміщенні було свіжим, надходить у приєднувальний патрубок і потім подається в зону змішування через встановлені в діафрагмі сопла. Потік, що втягується із приміщення, проходить через водяний теплообмінник. У зоні змішування потік, що ежектується, змішується з первинним повітрям і разом з ним подається в приміщення через пази. Така панель стель може працювати як в режимі обігріву, так і в режимі охолодження.

oxl_paneli2

Увага! Температура холодної води, що подається, повинна бути обрана таким чином, щоб вона ніколи не опускалася нижче точки роси приміщення.

Активні панелі, що охолоджують, особливо підходять для використання в стиснених приміщеннях з низькими стелями через їхню тонку конструкцію. Таким чином, вони прийнятні не тільки для використання в нових будинках, але також їх використання чудово підходить для відновлюваних об’єктів. При правильному приєднанні вони можуть бути використані як для окремого приміщення, так групи приміщень. Між верхнім і нижнім коробом знаходиться перегородка, що розділяє, що містить два поздовжні ряди сопел. Ці розподільні сопла поставляються у трьох типорозмірах, їх вибір залежить від необхідної витрати повітря. Ежекційні грати легко знімаються для прочищення.

Корпус, включаючи верхній короб та перфоровані ежекційні грати, виготовлені з оцинкованої листової сталі.


Встановлюємо системи кондиціювання та вентиляції у приміщенні. Щоб проконсультуватися з приводу встановлення таких систем, дзвоніть за тел. (067) 939-29-29 або (044) 221-93-35 або  Замовте консультацію !