Проектування вентиляції, кондиціювання та опалення

Проектування інженерної системи.

Чи розпочинати монтаж інженерії з проектування? 

Хтось може сказати, що реалізував у себе в будинку повністю все – воду, каналізацію, опалення і все, все без будь-якого проекту, та й будинок був не 100м2, а всі 900. Головне віддати роботу в руки мислячому спеціалісту практику, який виконав десятки об’єктів і проект йому не потрібен, то все в умі тримає. 

Можливо вони будуть у чомусь праві. Але кілька запитань:

  1. Який відсоток з цих об’єктів працює добре та довго?
  2. Чи буде економія на вартості всього контракту, якщо відмовитися від проектування?
  3. Чому компанії і великі та маленькі, на відміну від майстрів-фрілансерів, майже завжди починають роботу з проекту?
  4. Звідки беруться на kabanchik.ua, vserabotniki.com та інших ресурсах нескінченні замовлення на доробки та переробки інженерних систем?
  5. Як ви доведете виконавцю, що проблема на його боці, якщо наприкінці щось піде не так?

Ми рекомендуємо починати з проекту, щоб отримати розумне, вивірене рішення та мати задовільний результат на багато років користування системою. Ми спроектуємо вашу систему вентиляції та кондиціювання за цим прикладом . Ми виконуємо це за вартістю 50 грн за м2 загальної площі за кожен розділ  (рік 2021-й). проектування вентиляції та кондиціювання в квартирі площею 150м2 обійдеться Вам лише (50+50)*150= 15000 грн. Аналогічно система опалення та ВК на такий будинок. 

Скріншот_9

Яку роботу ми робимо і що даємо:

1. Початкову консультацію щодо рекомендованих рішень для ваших приміщень із зазначенням діапазону цін. Далі, після попереднього вибору Вами найбільш відповідного з них та укладання договору на проектування виконаємо:

• Выезд специалиста на место, изучение объекта, формирование ТЗ

• Подбор бюджетного, среднего или премиумного оборудования на выбор

• Несколько вариантов воздухораздающих устройств.

2. Краткую расчетную часть

– Расчет теплопоступлений, и воздухообмена. Правильный подбор кондиционеров

3. План расположения оборудования

4. Трехмерную модель системы

5. Расположение лючков доступа

6. Лист для электриков с точками подвода электроснабжения и мощностями.

6. Спецификация оборудования с необходимым кол-вом материалов

Далее, по Вашему желанию, выполняем поставку оборудования и квалифицированный монтаж данной системы. С примерами работ можете ознакомиться в нашем портфолио.

Обратите внимание:

– Дана пропозиція дійсна для квартир та котеджів до 150м2 на базі стандартних рішень – вент.установка з рекуператором, настінні або канальні кондиціонери.

– Виконувані креслення дадуть Вам максимально наближене до кінцевого результату рішення відповідно до тех.завдання, наших рекомендацій, будівельних норм, практики проектування та здорового глузду. Тим не менш, воно може, і повинно уточнюватися при монтажі. Прив’язування обладнання, детальне промальовування вузлів у зазначену суму не входить.

– Для промислових та комерційних приміщень вартість коригується у більшу чи меншу сторону, залежно від складності завдання.