Канальні кондиціонери для офісу

ventilyaciya_ofisa_1

Без сумніву кондиціювання та вентиляція офісу – це важлива задача, яка допомагає зробити клімат, у якому працюють люди, максимально комфортним та здоровим. Особливо якщо зважити на той факт, що щільність населення офісу відрізняється від аналогічного житлового приміщення в квартирі. Шість і більше осіб у невеликому офісі площею 20 м2 є цілком частою ситуацією.

Що станеться, якщо в такому офісі встановити звичайний настінний кондиціонер? – або співробітники часто хворітимуть, або кондиціонер не включатимуть взагалі.

Холодний струмінь повітря спрямований від внутрішнього блоку кондиціонера вниз буде порушувати відразу 2 параметри, які регламентують ДБН: рухливість повітря та його температура в робочій зоні. Першим ми повинні бути обмежені значенням 0,3 м/с і не більше, а температура повинна бути не менше 22? влітку (зимою трохи менше), ці 2 фактори і будуть створювати відчуття протягу та дискомфорту.

Також галасливий над головою у співробітника кондиціонер може бути трохи невиправданим, тому найчастіше для офісів (особливо гарного рівня) реалізують кондиціювання на базі канальних кондиціонерів.https://lumax.com.ua/Слід зазначити, що є ще 1 важливий момент, завдяки якому використання канальника буде доречно – це коли є необхідність одним внутрішнім блоком канальника кондиціонувати кілька приміщень по простій системі повітроводів, що дозволяє заощадити в порівнянні з кількома спліт-системами. Внутрішній блок канального кондиціонера можна розмістити не в самому офісі, а в суміжному технічному приміщенні, або за стелею підшивання, що зменшить його шумність до мінімальних значень. Це коротке резюме щодо особливостей застосування канальних кондиціонерів в офісах. Також трохи про плюси та мінуси цього варіанту

Плюси та мінуси канального кондиціювання

Вибираючи систему з канальними кондиціонерами фахівці зазвичай виділяють такі плюси та мінуси.

Позитивні сторони:

• Висока потужність одного кондиціонера (канальники бувають і на 16кВт і на 30кВт холодильної потужності, у настінних кондиціонерів таких потужностей немає)
• Управління швидкістю потоку холодного повітря та його напрямком у будь-яких діапазонах, що дає відчуття прохолоди без протягів з мінімальною рухливістю
повітря від обладнання у разі правильного проектування та монтажу
• Можливість реалізувати дизайн без настінних блоків кондиціонера, що має значення при якісному та дорогому дизайні
• Можливість одним блоком кондиціонувати декілька приміщень (особливо актуально коли потрібно “докондиціонувати” маленьке приміщення 7-8 м2, на яке не хочеться ставити окремий кондиціонер)

Мінуси . Що стосується недоліків, то канальні кондиціонери мають їх небагато, серед них:

• Неможливість регулювати температуру в кожному приміщенні, якщо канальник працює на кілька зон.
• Місце під стелею, яке займає це обладнання, – зазвичай від 250мм, на які потрібно опустити стелю або повністю, або в деяких зонах
. • Вартість. Канальні кондиціонери з об’єктивних причин завжди дорожчі як у монтажі (щодо настінних кондиціонерів) так і в кількості комплектуючих та матеріалів, необхідних для монтажу канального блоку, – це і повітропроводи, повітророзвідувальні пристрої, та вироби з оцинкування для обв’язування всій системі.

Маючи масу реалізованих об’єктів з будь-якими кондиціонерами, ми завжди можемо порекомендувати найбільш доцільний (з економічної та технічної точки зору) варіант, поєднаний як із системою вентиляції, так і без неї. Звертайтесь та надсилайте ваші запити.


Ми виконуємо повноцінний спектр робіт з опалення, вентиляції та  кондиціювання у Києві. Замовте консультацію або дзвоніть за телефоном (067) 939-29-29