Колони кондиціонери

kolonnye-kondicionery-lg

Це кондиціонери, які встановлюються в ресторанах, барах, великих залах, словом там, де можливе скупчення людей і необхідне потужне охолодження.

Їх не треба кріпити до підлоги чи стіни, їх легше монтувати, ніж касетні кондиціонери, наприклад. Колони кондиціонери являють собою особливий клас побутових приладів – на відміну від інших спліт-систем – ці кондиціонери не приховують, а навпаки – демонструють їх як елемент інтер’єру або підтвердження дорожнечі приміщення.

 

 

Колони (шафні) кондиціонери: особливості монтажу

«Колонник» створює сильний струмінь повітря в напрямку стелі, перемішує колоннийповітря по кімнаті, якого б розміру вона не була і швидко створює потрібну температуру.

Внутрішній блок має вигляд колони. Більшість колонних кондиціонерів – елегантний дизайн і широкий вибір функцій, включаючи Auto Swing – функція похитування жалюзі, при якій повітря розподіляється рівномірно по всьому об’єму доступного простору. Управління “колонником” – за допомогою пульта управління з рідкокристалічним екраном.

При неможливості використання стін та стель для монтажу обладнання та відсутності вільної площі, колонні кондиціонери можуть стати оптимальним, а можливо, і єдиним варіантом вирішення завдання кондиціювання.

На ринку України представлені моделі колонних кондиціонерів холодопродуктивністю від п’яти до сімнадцяти кіловат. У нашій фірмі Ви можете придбати колонні кондиціонери як недорогих виробників, так і топові варіанти від Daikin, Mitsubishi Electric та Panasonic.


Виконуємо повноцінний спектр робіт з опалення, вентиляції та кондиціювання в Києві та області за прийнятними цінами. Замовте консультацію  або зателефонуйте за тел. (044) 221-93-35, (067) 939-29-29 і переконайтеся в якості виконуваної нами роботи!