Компактна поверхова вентиляція для офісних центрів

Один із найчастіших запитів клієнтів, які працюють в офісах, полягає у розробці компактних поверхових вентиляційних установок як з рекуператорами, так і без, як з водяним нагріванням, так і з електричним. Про всі ці нюанси ми розповімо пізніше. Причина такого підходу полягає в тому, що більшість компаній орендують приміщення та намагаються в ньому розмістити максимально можливу кількість людей. Через це робота вентиляційної установки стає не зовсім зручною. Знімається зазвичай трохи більше одного поверху чи якась одна невелика зона на поверсі. Відповідно, одне з першочергових питань, яке виникає – як вентилювати робочий простір. Досить рідко в офісних будинках (крім офісних центрів класу А) існує якась єдина або локальна система вентиляції.

Варіанти поверхової вентиляції для офісних центрів

За результатами багаторічної практики можемо сказати, що варіантів, що найбільш купуються, два або три.

Перший варіант – набірна припливно-витяжна установка, яка швидко монтується та недорого коштує, успішно вирішує питання з вентиляцією.

Поверхова компактна вентиляція

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Другий варіант – припливно-витяжна установка з роторним рекуператором або пластинчастим. У більшості випадків використовуються вентустановки з пластинчастим рекуператором через їх компактнішу конструкцію, яка дає можливість підшивати їх до стелі.

Пластинчастий рекуператор

Пластинчастий рекуператор

Роторний рекуператор

Роторний рекуператор

 

 

 

 

 

 

 

 

Основні переваги індивідуальної вентиляційної установки

  • орендар експлуатує її на тих режимах і в той час коли йому це зручно;Система вентиляции с рекуператором
  • на этаже арендатора или в той зоне, которую он арендует поддерживается нужный климат;
  • независимость арендатора от каких-либо форс-мажоров, постигающих систему вентиляции здания, если таковая существует;
  • с такой установкой удобно вести расчет расходов на тепло и холод;
  • персональную вентсистему легче и дешевле эксплуатировать;
  • экономия пространства как для арендатора , так и арендодателя – суто в том, что для единой приточно-вытяжной вентиляционной установки потребовалось бы своя венткамера или отдельное помещение. При наличии компактной индивидуальной приточно-вытяжной установки все оборудование прячется в маленьком техническом помещении, в коридоре или за потолком.

Щоб розрахувати точну вартість проекту та монтажу системи вентиляції, звертайтесь до нашого фахівця за тел. (067) 939-29-29 або (044) 221-93-35 або  Замовте консультацію !