Переваги канальних та настінних осушувачів

У більшості випадків при будівництві критого басейну в ньому потрібно осушення. При цьому необхідно вибрати, яким воно буде канальним або настінним. У чому переваги канального типу осушення повітря?

Почнемо з того, що за принципом роботи канальний та настінний осушувач аналогічні. Конденсаційні осушувачі відбирають вологу за рахунок циклу догріву – охолодження повітря, як і кондиціонери. Різниця тільки у способі роздачі повітря та місці розміщення обладнання.

Основні переваги та недоліки канального та настінного осушувача

Настінні осушувачі

Плюси: низька вартість обладнання та монтажу, швидкий монтаж, легкість обслуговування, не вимагають ніякого розведення повітропроводами.
Мінуси: можуть бути встановлені тільки в приміщенні, що обслуговується, практично завжди видно в басейні, практично завжди чітко чутно, обмеження по вологозйому – 250 л/добу.

Канальні осушувачі

https://lumax.com.ua/Плюси: встановлюються в спеціальному технічному приміщенні, в басейні відсутній шум при роботі, якісний розподіл повітря, в приміщенні басейну знаходяться тільки припливно-витяжні грати, можливо дообладнати систему припливом свіжого повітря, практично необмежена продуктивність.
Мінуси: вартість, тривалість монтажу, необхідне окреме тех. приміщення, необхідна підшивна стеля, необхідне регулярне технічне обслуговування.
Виходячи з цих даних, можна сказати, що настінні осушувачі найчастіше використовують у малих приватних басейнах або місцях, де немає можливості розмістити канальне обладнання. Канальні установки монтують в основному в приватних басейнах високого класу, великих громадських комплексах і аквапарках.

     Так чи інакше, можливо створити будь-яку систему, що максимально підходить замовнику. Остаточний вердикт дає Покупець.


 Ми пропонуємо проектування, постачання та монтаж даного обладнання. Для консультації та замовлення телефонуйте – (067) 939-29-29 або (044) 221-93-35