Підлогово-стельові кондиціонери

Підстельовий кондиціонерВсім відомо, що найпоширеніший варіант кондиціонерів – це спліт-системи настінного вигляду . Однак і підлогово-стельові кондиціонери впевнено займають високі позиції щодо рівня продажів на світових ринках. Крім того, вони дуже універсальні.

Що таке стельовий кондиціонер?

 
Підлогово-стельові кондиціонери є одним із відгалужень побутових спліт-систем. Зовнішній та внутрішній блоки розділені. Зовнішній блок закріплюється на вулиці, внутрішній у приміщенні. Це одна з основних переваг цих кондиціонерів. Підлогово-стельовий кондиціонер отримав свою назву від різноманітних варіантів розміщення внутрішнього блоку у приміщенні.
Ви можете розмістити підлогово-стельові кондиціонери в будь-якому місці. Природно при цьому не варто забувати про дизайн та архітектуру будівлі.
Підстельовий кондиціонер, як і підлоговий кондиціонер найчастіше встановлюється в приміщенні з площею не більше вісімдесяти квадратних метрів і висотою стель до трьох метрів. Якщо ж площа Вашого приміщення більша за вказані розміри, радимо встановити кондиціонери касетного типу. У таких кондиціонерах передбачається можливість приховати внутрішній блок за фальш-стелі. Підлогово-стельові кондиціонери Ви зможете встановити в тому випадку, якщо у Вас немає можливості встановити канальний або колонний кондиціонер.
Підлогово-стельові кондиціонери займають мінімальний простір усередині квартири завдяки товщині не більше двадцяти сантиметрів. Вони дуже гармонують з інтер’єром, і на підлозі, і на стелі. Такі особливості кондиціонера дозволяють встановити їх у приміщенні з ускладненою конфігурацією. Якщо Ви хочете, щоб повітря розподілялося горизонтально стелі, встановіть кондиціонер на стелі, якщо ви встановите його на підлозі, повітря проходитиме знизу вгору.
Холодне повітря від кондиціонера не зможе потрапляти безпосередньо на людину. Ви можете контролювати розподіл повітря по кімнаті. Це допоможе Вам уникнути безлічі дискомфортних ситуацій.
Не варто думати, що функціональні можливості кондиціонера втрачені. Дані кондиціонери є винятком із правил. Підлогово-стельовий кондиціонер активно функціонує в будь-якому зручному положенні та допомагає формувати здоровий мікроклімат у Вашій квартирі.

Поставляємо та монтуємо подібне обладнання.  Щоб проконсультуватися з приводу встановлення систем вентиляції або кондиціювання в будинку, квартирі чи офісі, дзвоніть за тел. (067) 939-29-29 або (044) 221-93-35 або  Замовте консультацію !