Про переваги та недоліки типів кондиціонерів

Розбираємось в особливостях типів кондиціонерів. Розглянемо настінні, канальні, підстельові та касетні кондиціонери, їх переваги та недоліки.
 

Настінні кондиціонери

https://lumax.com.ua/Плюси: Прості в експлуатації, відносно недорогі, знижений рівень шуму, навіть дешеві моделі насичені безліччю корисних споживачеві функцій, монтаж виконується швидко і коштує зазвичай 90-100 доларів (2022 рік) за одиницю, що дешевше, ніж монтаж інших типів кондиціонерів.
Мінуси : Більшість моделей не мають можливості подачі свіжого повітря до приміщення, обробляють лише внутрішнє повітря. В інтер’єрі виглядають іноді не найкращим чином, монтуються лише у певних місцях кімнати.

 

Канальні кондиціонери

https://lumax.com.ua/Плюси: Один канальний кондиціонер може обробляти декілька приміщень. Внутрішній блок канального кондиціонера розташовується за підвісною стелею, або взагалі винесений з приміщення, що кондиціонується і розташований у підсобному приміщенні, відповідно не видно і не чутний. Можлива організація підмішування свіжого повітря. Подача повітря через стельові пристрої, що роздають, дозволяє уникнути сильного холодного струменя повітря, як у настінних.
Мінуси:Для установки внутрішнього блоку потрібен міжстельовий простір 300-400 мм, для прокладання повітроводів 150-250 мм у діаметрі. Підбір канального кондиціонера, розробка схеми повітроводів, розрахунок перерізів повітроводів та швидкості руху повітря досить складні та вимагають спеціальних знань та використання спеціальних програм розрахунку. Вартість вища, ніж вартість кондиціювання за допомогою настінних кондиціонерів. При кондиціювання кількох приміщень одним внутрішнім блоком складно забезпечити пропорційний розподіл холоду.

 

Касетні кондиціонери

https://lumax.com.ua/Плюси: рівномірний розподіл повітря за декількома напрямками (від 1 до 4-х залежно від моделі), підмішування свіжого повітря (у деяких моделях, рідко). Немає необхідності забезпечувати ухил дренажної лінії, т.к. у всіх касетних кондиціонерах є дренажний насос – це означає, що кондиціонер можна поставити хоч по центру кімнати.
Мінуси: порівняно висока вартість щодо настінного кондиціонера, для монтажу потрібна наявність підвісної стелі (від 25 см).

 

Підстельові кондиціонери

https://lumax.com.ua/Плюси: Економлять місце на стінах, що особливо актуально у магазинах та офісах; дозволяють ефективно кондиціонувати вузькі довгі приміщення, т.к. дають струмінь уздовж стелі, не “чіпляючи” робочу зону; мають пульти керування; не вимагають наявності підвісної стелі.
Мінуси: Не призначені для прихованого встановлення. Не мають можливості подачі свіжого повітря до приміщення. В інтер’єрі виглядають іноді не найкращим чином, монтуються лише у певних місцях кімнати.


Виконуємо повний комплекс робіт з вентиляції, кондиціювання, опалення та водопостачання у Києві та області. Замовте консультацію  або зателефонуйте за тел. (067) 939-29-29