Типи фільтрів у кондиціонерах

В наш час всі кондиціонери оснащуються спеціальними фільтрами, основною метою яких є усунення шкідливих бактерій, запахів, пилу з потоку повітря, що пропускається.

Розглянемо докладніше основні типи фільтрів:

  • мексанМеханічні фільтри або фільтри грубої очистки. Даний тип фільтрів діє за принципом сита, видаляючи з повітря більші частинки, шерсть тварин, великі частки пилу, пух тополиний.
  • 4_152_1Абсорбуючі, вугільні фільтри (карбонові). Є ефективним абсорбентом, причому повністю поглинають запахи свійських тварин, сигарет, їжі. Як правило термін експлуатації вугільних фільтрів від 2.5 до 4 місяців.
  • Антибактеріальні фільтри Даний тип фільтрів обробляється спеціальною речовиною, яка має властивість знешкоджувати і вбивати хвороботворні бактерії, віруси, грибки, що мешкають у повітрі. Також антибактеріальні фільтри не лише очищають повітря, а й очищають самі себе.
  • фотокаталетичнийЦеолітні (фотокаталістичні) фільтри. У складі цеолітного фільтра крім активованого вугілля також входить двоокис титану, що має властивість при впливі прямого сонячного світла розщеплювати будь-які органічні речовини. Для того щоб очистити фільтр досить просто потримати його на сонці. Завдяки цим властивостям термін експлуатації фільтра становить від 3 до 5 років. Зроблений фільтр зі спеціальних волокон, що не промокають, завдяки чому може працювати у вологому середовищі.
  • Катехінові фільтри. Катехін є природним антисептиком, видобувається із листків зеленого чаю. Має властивість знешкодження бактерій і вірусів, також може розщеплювати до рівня нешкідливих сполук запахи сигаретного диму, їжі, поту… Процес знешкодження вірусів діє за таким принципом: для зараження здорової клітини вірус чіпляється до неї за допомогою своїх шипів, але катехін вірус стає нездатним взаємодії з іншими організмами.
  • васабиФільтри “Васабі”. Завдяки антибактерицидним властивостям японського хрону «Васабі», з’явився на світ фільтр, що має у своєму складі деякі компоненти цієї рослини і має властивості знешкодження бактерій і вірусів.
  • Электростатический фильтр. Это набор пластин или решеток (иногда их комбинация), находящихся между собой на небольшом расстоянии, на который подается электрический ток. Между пластинами возникает электрический разряд, при постоянной работе возникает электрическое поле, через которое проходит воздух, подаваемый в кондиционер. Напряжение в поле создается от 4800 до 5000 Вольт. Все живое – бактерии, вирусы, клещи – погибает. Частицы пыли и прочие взвеси получают ионный заряд (+,-) и, двигаясь дальше, попадают в разнополюсно-заряженный фильтр и по закону физики прилипают.

електростатичний_фільтр

 

  • Антиоксидантный фильтр. Данный тип фильтров может нейтрализовать антиоксиданты (которые представляют вред для здоровья людей) с помощью специального каталитического покрытия. Фильтр покрыт специальным каталитическим веществом, имеющим антиоксидантное свойство. Данный тип веществ принадлежит к группе флавонидов известных своим свойством к восстановлению свободных радикалы до химически неактивных соединений.
  • Генератор анионов. Анионы способствуют предотвращению размножения грибков плесени, комаров и термитов, пылевых клещей. Данный тип фильтров собирает на себя частицы пыли имеющие положительный заряд, не пластине заряженной отрицательно.

Виконуємо повноцінний спектр робіт з опалення та вентиляції, кондиціювання за прийнятними цінами. Замовте консультацію  або зателефонуйте за тел. (044) 221-93-35, (067) 939-29-29 і переконайтеся в якості виконуваної нами роботи!