Вентиляція басейну

Басейн – це те приміщення, щодо якого навіть дилетанту буде зрозуміло, що тут потрібна вентиляція, і не проста а … краще. Почнемо з того, що комфортна температура води в басейні підтримується на рівні 24-26 градусів за Цельсієм, вологість повітря 40-60%, температура повітря – 26-28 градусів. У цих умовах з поверхні басейну випаровується 140-200 г вологи на годину. Куди вони подінуться? – осядуть конденсатом на стінах, стелі та склінні.

Якою має бути вентиляція в басейні

У розділі про осушувачі на нашому сайті Ви прочитаєте про те, що в басейні слід встановлювати осушення, як найнадійніший і найефективніший спосіб боротьби із запітнінням поверхонь.

https://lumax.com.ua

Настінний осушувач

 

Говорили і про те, що вентиляція у басейні також потрібна. Однак, зустрічаються різні варіанти, коли бажаючи заощадити, замовник встановлює тільки систему вентиляції в басейні.

Перша хороша новина полягає в тому, що працюватиме ця вентиляція, і даватиме ефект також, якщо правильно спроектована.

Друга хороша новина полягає в тому, що осушувач (настінний) можна буде встановити після, коли Ви переконаєтеся, що вентиляція недостатньо видаляє вологу з повітря басейну і енергоспоживання у неї при безперервній роботі високе.

Що ж до обладнання, то його вибір насамперед залежить від площі приміщення басейну та обсягу води. Навіщо взагалі крім осушувача ставити вентиляцію? Дуже просто – сухе повітря не означає – чисте. Відповідно рішення: система вентиляції + осушувач дозволяє отримувати в басейні не лише сухе, а й свіже повітря.https://lumax.com.ua

Тільки грамотно розрахований повітрообмін створить затишок та комфорт у вашому басейні. Для того, щоб басейн став місцем відпочинку, а не «підвалом, що відволожився», система вентиляції розміщується за наступним принципом: Створювані потоки повітря направляються в ті зони, де є найбільша ймовірність виникнення конденсату, а вологе повітря видаляється з приміщення з басейном за допомогою витяжної системи .

https://lumax.com.ua/

Приклад розташування решіток притоку з “нижньою” роздачею

Вентиляция бассейна обязательно должна быть рассчитана так, чтобы сохранять равномерное поступление и забор воздуха. Только таким образом можно добиться предотвращения оттока воздуха из бассейна и его распространение по близ лежащим помещениям. В связи с этим, мы рекомендуем спроектировать и внедрить автоматическую систему вентиляции, следящую за изменением микроклимата в бассейне.

Ниже показана схема несложной приточно-вытяжной вентиляции в бассейне.

Решетки вентиляционной системы могут быть с “нижней” или “верхней” раздачей, в зависимости от

 
 

конструктива здания. Причем нижнее расположение иногда предпочтительнее, т.к. позволяет направить поток теплого и более сухого воздуха на остекление, и позволяет ему подыматься вдоль всей его поверхности, дополнительно просушивая окна.


Виконуємо монтаж системи вентиляції у Києві та області. Встановлюємо як припливно-витяжні установки, так і спліт-системи.  Замовте консультацію або зателефонуйте (044) 221-93-35, (067) 939-29-29!