Вентиляція фітнес-центрів, спортивних клубів та інших об’єктів спортивного призначення

апопровДля будь-яких приміщень різних категорій та специфіки їхньої діяльності пред’являються певні вимоги до санітарних, технічних та повітряних параметрів. Не є винятком і приміщення, де проводяться різні спортивні заходи. До подібних закладів належать  спортивні клуби, фітнес-центри . Найбільшою проблемою при забезпеченні циркуляції свіжого повітря, а також видаленні відпрацьованого повітря, насиченого різними запахами та вуглекислим газом, є протяги, які утворюються внаслідок відчинення дверей та вікон для провітрювання під час перебування у приміщеннях відвідувачів. При недостатньому повітрообміні перебування у спортивному залі, фітнес-клубі чи центрі створює певний дискомфорт через відчуття задухи чи спертості повітря. Для вирішення такого непростого завдання рекомендується наступне рішення – обладнання таких приміщень  системою вентиляції та кондиціювання повітря .

 

Система припливно-витяжної вентиляції у фітнес-клубах

Найбільш ефективним способом забезпечити необхідну циркуляцію повітря у спортивних приміщеннях є  система припливно-витяжної вентиляції .

worldgym2Структура і схема роботи даної системи характеризується тим, що свіже повітря мережею повітроводів може надходити в будь-яку точку приміщення, а зональне розміщення витяжних механізмів дозволить ефективно видаляти відпрацьоване повітря, не створюючи при цьому протягів. Попередній розрахунок систем вентиляції проводиться виходячи з наступних параметрів: залежно від площі приміщення, кількості відвідувачів, індивідуальних особливостей і побажань Замовника і т.д.

На сьогоднішній день досить велике поширення набули системи, оснащені так званими  рекуператорами . Принцип роботи рекуператора полягає в передачі теплової енергії відпрацьованого (витяжного) повітря, що припливає для економії тепла при нагріванні зовнішнього повітря в холодну пору року. Дане технічне рішення дозволяє суттєво скоротити експлуатаційні витрати надалі .

Відкриваючи фітнес-клуб, спортивний зал, пам’ятайте, що ваш продукт – це здоров’я, бадьорість, спортивний розвиток. Ви повинні подбати про якість вашого продукту, яка залежить не тільки від професійної підготовки тренерів, кількості тренажерних механізмів. Важливо створити оптимальну атмосферу з певними мікрокліматичними умовами, яка дозволила б найбільш ефективно використовувати всі ваші ресурси.

Норми повітрообміну для спортивних приміщень
спортивний клуб


Монтуємо системи вентиляції у Києві та області. Встановлюємо припливно-витяжну вентиляцію та систему кондиціювання будь-якої складності.  Замовте консультацію  або зателефонуйте за тел. (044) 221-93-35, (067) 939-29-29 і переконайтеся в якості виконуваної нами роботи!