Вентиляція квартири припливною установкою – приклад

Вентиляцію та кондиціювання квартири ми виконуємо в залежності від побажань, фінансових можливостей замовника та будівельних умов.

Особливості монтажу приточної установки у квартирі

На даному прикладі вентиляції та кондиціонування квартири зображено компактну припливну систему з розведеними по кімнатах повітроводами. Приточна установка розміщена далеко від спальних кімнат.
Кондиціювання квартири здійснено мультизональною системою , це дозволило звільнити фасад будівлі від великої кількості зовнішніх блоків. Зовнішній блок мультизональної системи розташований на одному з балконів, його розташування узгоджено із замовником.

Вентиляція квартири
Вартість системи вентиляції та кондиціювання квартири залежить від вибору обладнання. Орієнтовна мінімальна ціна вентиляції квартири – близько 1080 $, кондиціювання – близько 1700 $, проте ціна кондиціювання істотно залежить від обраного виробника кондиціонерів і може відрізнятися в 2-3 рази для квартири площею 120 м2.

В случае монтажа данной концепции мы руководствуемся СНиП 2.08.01-89 «Жилые здания», который рекомендует осуществлять вытяжку через вытяжные каналы и решетки в кухнях, санузлах и ванных комнатах, устанавливать вытяжные вентиляторы для лучшего воздухообмена в каналах. Внутриквартирные двери не имеют порогов, щели под дверями санузлов и ванных комнат не должны быть меньше чем 2 см (по высоте).

В принципі, при використанні металопластикових вікон приплив можна здійснювати через припливні клапани в стулках вікон, однак, спосіб цей малоефективний і несе певний дискомфорт в зимовий час. При відсутності таких клапанів або небажанні використовувати припливне повітря необхідно подавати за допомогою механічної вентиляції. Механічна вентиляція припливу дозволяє подавати необхідну кількість повітря в квартиру, очищати зовнішнє повітря від пилу і нагрівати його в залежності від параметрів зовнішнього повітря.


Маємо великий досвід проектування та монтажу всіх інженерних систем в елітних котеджах та квартирах.  Щоб проконсультуватися з приводу встановлення таких систем, дзвоніть за тел. (067) 939-29-29 або (044) 221-93-35 або  Замовте консультацію !