Вентиляція промислова

Як проектується промислова вентиляція

Вони проектуються за вказівками технологів обладнання, на які потрібні дані вентиляційні системи. Якщо такого фахівця немає, ми допоможемо обстежити технологічний процес та зрозуміти, що необхідно спроектувати у Вашому випадку.

Загалом цей тип вентиляції кардинально відрізняється від “офісних” систем, оскільки вона призначена не стільки для забезпечення комфортного перебування людей у ​​приміщенні, скільки для захисту здоров’я людей та/або уникнення шлюбу у виробничих процесах. Стандартних нормативів із СНиП у разі немає, як із вентиляції житла чи басейну. Витрати повітря у вентиляційних системах визначаються з розрахунку. Наприклад тут показаний спосіб визначення перерізу витяжної парасольки над джерелом випаровувань. А тут – як організувати вентиляцію грибної ферми. Варіантів промислової вентиляції маса…

У більшості випадків на підприємствах та цехах не передбачено природний приплив повітря, а найпоширеніша задача при вентиляції невеликих цехів – забезпечення місцевої витяжної вентиляції. Робиться це за допомогою витяжних парасольок, розташованих над місцем випаровування газу, диму, тепла або шкідливості. Так ми перешкоджаємо їхньому поширенню по приміщенню.

Також кілька варіантів такої місцевої вентиляції Ви бачите на знімках. Ці вентиляційні системи мають можливість регулювати витрати повітря з кожної парасольки за рахунок шиберів, встановлених над ними.

При проектуванні систем вентиляції на виробничих приміщеннях необхідно враховувати рівень загазованості, наявність шкідливих домішок у повітрі, температуру. Щоб вентиляція у виробничих приміщеннях працювала, запросіть фахівців.

Вважаємо, що наша компанія має те, що потрібно для початку та завершення робіт з такими системами, – від проекту та монтажу до здачі: необхідний рівень підготовки персоналу, індивідуальний підхід, витримування зазначених термінів виконання робіт, дотримання всіх нормативів та знання на практиці рекомендованих варіантів . Як послуги, що надаються, вже переконалися багато підприємств.

Отримати консультацію та замовити виїзд спеціаліста для попереднього огляду систем Ви можете за телефоном: 044-221-9335.

 

Для прикладу вентиляції на схемі нижче показана нескладна система витяжної вентиляції в поліграфічному цеху, у системі місцевої витяжної вентиляції використовуються вибухозахищений вентилятор і спеціальні витяжні вузли, що встановлюються безпосередньо над друкарськими агрегатами.

пром-вент-1


 

Монтуємо системи вентиляції на виробництві та в цехах. Телефонуйте за тел. (067) 939-29-29 або (044) 221-93-35 або  Замовте консультацію ! Ми на зв’язку завжди!