Вентиляція сауни

Тут ми викладемо рекомендації щодо вентиляції приміщень «фінських» саун за матеріалами сайту www.harvia.fi

сауна Отже: Кратність повітрообміну в приміщенні сауни – 5-6 крат. Розміщення вентиляційного отвору припливу А залежить від того, яка вентиляція використовується для припливу, якщо використовується механічна припливна вентиляція, вентиляційний отвір розміщується над пічкою-каменкою або біля неї. Якщо природна припливна вентиляція, то помістіть вентиляційний отвір під кам’яницею або поряд з нею. Діаметр повітроводу для припливу повітря має бути 50-100 мм.

Витяжний вентиляційний отвір B . Поміщайте витяжний отвір поруч із підлогою якнайдалі від кам’янки. Діаметр витяжної труби повинен бути вдвічі більше діаметра припливної.

Додаткова «осушуюча» вентиляція через окремі грати, коли сауна не використовується; її можна обладнати вентилятором, що забезпечує кратність 10-15. Або просто залишайте після використання двері відчиненими на деякий час.

Якщо витяжний вентиляційний отвір D знаходиться в сусідній з душовою сауною, зазор під дверима сауни повинен бути не менше 100 мм. Обов’язково використовуйте механічну вентиляцію для витяжки, якщо така схема.


Здійснюємо монтаж вентиляції в сауні в Києві та області.  Замовте консультацію  або зателефонуйте за тел. (044) 221-93-35, (067) 939-29-29 і переконайтеся в якості виконуваної нами роботи!