Вентиляція цеху

Вентиляція цеху – це одна з найважливіших інженерних систем, без якої неможливе комфортне перебування співробітників на виробництві. Правильно організована вентиляція цеху – запорука гарного самопочуття співробітників, що працюють на ньому, і успіху підприємства в цілому.

Ми пропонуємо Вам проектування, підбір обладнання та монтаж пов’язаних із цією тематикою систем. Нами встановлено вже чимало систем вентиляції цехів, вентиляції технологічної, вентиляційних систем, поєднаних з опаленням тощо.

Вентиляція цеху

Розрахунок вентиляції виробництва передує проектування низки пристроїв. Від якості його проектування залежить злагоджена робота всіх інженерних систем, а також відповідність системи вентиляції чинним стандартам та нормам.

В даний час вентиляція будь-якого виробництва найчастіше розраховується за допомогою електронних програм. Вентиляція, тобто. кратність повітрообміну, кількість повітря, що подається та інші параметри систем вентиляції залежать не тільки від розміру цеху, а й від використовуваного в ньому обладнання, виробленої продукції. Попередній розрахунок у спеціальній програмі дозволяє надалі створити більш повний та якісний проект, що має вести до тривалої та безперебійної роботи вентсистеми після запуску.

 

Вентиляція цеху: види систем залежно від типу цеху

  1. Вентиляція ливарного цеху необхідна видалення великих надлишків теплоти, і заповнення повітря Вентиляція цехуприпливним. У цьому випадку ми можемо запропонувати утилізацію теплоти витяжного повітря для інших технологічних процесів на виробництві чи опаленні.
  2. Вентиляція кондитерського цеху в першу чергу виводить з приміщень дрібні частки борошна та цукру, які є небезпечними для працюючих співробітників. Додатково відводить теплоту від печей та варильних поверхонь.
  3. Вентиляція цехів фарбування, камер фарбування необхідна в обов’язковому порядку, т.к. Майже завжди сам виробник фарбувальних камер знімає гарантію за відсутності правильної вентиляції. До того ж не секрет, що при неправильному розподілі повітря кристали нерівномірно лягають і фарбують машину.
  4. Вентиляція зварювального цеху в першу чергу вирішує завдання видалення продуктів горіння від зварювального апарату та пари розплавленого металу.
  5. Вентиляція деревообробних цехів призначена для видалення з них пилу, стружки, випарів від лаку і фарби.

 

Перегляньте приклад пристрою припливно-витяжної вентиляції цеху в цій статті.


На будь-якому виробництві знадобиться система вентиляції або аспірації, за яку візьмемося. Також ми можемо запропонувати і суміжні системи – осушення технологічних процесів, осушення складів, осушення у сушильних камерах. за допомогою адсорбційних осушувачів. Телефонуйте за тел. (067) 939-29-29 або (044) 221-93-35 або  Замовте консультацію