Очищення повітря кухні

Як бути, якщо поряд з рестораном знаходиться житлова будівля та запах з витяжної системи кухні завдає незручностей сусідам?

Як очистити повітря на кухні

Вирішення цієї проблеми має бути комплексним і складатися з таких етапів:

1. Обладнати витяжну систему хорошими жировловлювачами, які для початку затримають частинки жиру. Причому такий фільтр не повинен створювати високого опору потоку повітря, він повинен його очищати від часток жиру і легко митися. Робиться він каскадним – із багатьох шарів металевої сітки. Якщо замовите його у нас, ми зможемо зробити подібний фільтр ефективним, ґрунтуючись на своєму досвіді.

Грати жироуловлювачаЖироуловлювач на кухні

2. Виконати викид повітря на кшталт «факельний» – тобто. повітря на кінцевій ділянці повітроводу викидається вертикально вгору з високою швидкістю, що виводить його хоч частково за межі житлової зони та запахи відчуваються менше. Для факельного викиду потрібен високонапірний вентилятор і звужена кінцева ділянка повітроводу, на якій його швидкість збільшується.
Не забудьте про підвищений рівень шуму такого викиду, його можна застосовувати з відомими обмеженнями.

fakel

3. Третий ход, который можно сделать для очистки воздуха от запахов – установить промышленный очиститель воздуха в вытяжном канале. Принцип его работы основан на расщепляющем воздействии на молекулы жира и других вредностей мощного электростатического разряда. Такой установкой можно на 70-80% очистить воздух от запахов и жировой взвеси. Оборудование это достаточно дорогое, например для кухни среднего ресторана с вытяжной системой на 4500 м3/час такой очиститель обойдется в 60-80 тыс. грн. Однако, оно позволяет полноценно работать ресторану в жилой зоне, в центре города и т.д. без жалоб от придирчивых соседей.

Промисловий очищувач повітря у каналі

 


 

Виконаємо установку вентиляції будь-якої складності у ресторані чи барі.  Замовте консультацію  або зателефонуйте за тел. (044) 221-93-35, (067) 939-29-29 і переконайтеся в якості виконуваної нами роботи!